در حال بارگذاری...

درباره ما

00

یونید کالا چگونه بوجود آمد؟

هسته اولیه یونید کالا در سال ۱۳۹۷ و با ایده همکاران جهت ارائه مجموعه ای پیشرو در حوزه کسب و کارهای اینترنتی شکل گرفت تا بستری متفاوت و کارآمد را برای خریداران در دنیای تجارت الکترونیک بوجود اورد.

  • کلیه محصولات دارای 24 ماه گارانتی می باشند
  • کلیه محصولات دارای 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

یونید کالا در مدل کسب و کار اینترنتی (Marketplace) اقدام به خرید و انبار کردن حجم زیادی از کالا نمی کند بلکه با ایجاد بستری مناسب برای تامین کنندگان و وارد کنندگان امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد . در این مسیر کنترل و نظارت بر تامین کنندگان امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیستم نظارتی قدرتمندی است که یونید کالا با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هرروز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی ست.

تلاش تیم یونید کالا همواره ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان خود می باشد . هدف ما ارائه صدها هزار کالا از برندهای متنوع و باکیفیت بوده که خریداران از سراسر ایران بتوانند به سادگی به کالاهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. هدف ما رضایت شما در بستر اینترنت و فضای مجازی است. در دیدگاه ما ارائه خدمات به مشتریان ، یک فرآیند دراز مدت ، مناسب و سودمند برای دوطرف می باشد . بهمین جهت همواره سعی می کنیم بهترین کالاها و خدمات ممکن را برای مشتریان خود ارائه دهیم.

برندها و همکاران ما